PODPORA PETRA GROSSE

NF G21 je partnerem knihy RALLY IS LIFE spisovatele Petra Poulíka. Z každého prodaného kusu je část utržených peněz věnována autorem a nakladatelstvím na rehabilitaci skvělého navigátora a člověka Petra Grosse. Pomalu se zotavuje z těžkého zranění, které utrpěl při Rally Krkonoše v listopadu 2014.

(Informace o knize jsou dostupné na stránkách www.rallyislife.cz)

Petra můžete podpořit také přímo darem zaslaným Nadačnímu fondu Generace 21. Dar můžete poslat na účet č. 246658101/0300 s variabilním symbolem 222. Všechny prostředky, které NF G21 přijme s tímto označením budou předány Petru Grossovi jako nadační příspěvek na jeho rehabilitaci.

Nadační fond vám na požádání pošle potvrzení pro snížení daně z příjmu. (Požádat o potvrzení můžete na info(zavináč)kvartus.cz.)

Petr Poulík: „Pokud má něco smysl, tak vzpomenout si na kamaráda. A pokud můžeme, tak pro něj něco udělat. Navazujeme na povedenou akci For Petr Gross.

Dana (partnerka Petra): Petr na sobě každý den pracuje. Krůček po krůčku se posouvá dál a když přijdou chmury, je dobré mít po ruce nějaké DVD s rally. Tím Petr stále žije. Stejně jako tou partou přátel, kteří nám pomáhají a myslí na nás. Děkujeme.